etui na książki

Etui z filcu na książkę

Zabierając książkę w podróż zawsze trzeba brać pod uwagę możliwość zabrudzenia, zaplamienia czy zagięcia rogów okładki. Moje autorskie podróżne filcowe etui rozwiązuje ten problem – pozwala ochronić książkę, którą przewozimy w torbach i plecakach, by móc korzystać z niej poza domem.

Zobacz galerię dostępnych kolorów i dodatkowe wzory, które wyszywam ręcznie, na zamówienie. Koty, samoloty, sowy czy Mały Książę – prawie wszystko jest możliwe!

Etui pasuje do książki o wymiarach maksymalnie A5 (inne wymiary są dostępne na zamówienie). Grubość książki jest dowolna (oprócz maksymalnie grubych), bo etui zamykane jest na elastyczną gumę.

Wszystkie produkty wykonane są z filcu w kolorze grafitowym, z dodatkowymi kolorami do wyboru: czerwony, czerwony melange, zielony, granatowy, różowy, żółty, pomarańczowy, pomarańczowy melange, jasnoszary i bordowy.

Cena: 45 zł + koszty wysyłki

Etui na książki:

Każdy z dodatkowych wzorów wykonuję na zamówienie i wyceniam w zależności od skomplikowania wzoru. Na stronie prezentuję tylko kilka z nich, by pokazać jakie możliwości daje wyszywanie w filcu: